PARTI KERAMIK, 7 delar, Rörstrand.

158373. PARTI KERAMIK, 7 delar, Rörstrand.

1 fat och 1 vas signerad Carl Harry Stålhane. 2 skålar signerade Gunnar Nylund. 1 vas signerad Sylvia Leuchovius. 1 vas signerad Bertil Vallien. 1 skål signerad Charlotte Hamilton. Höjd mellan 12-2 cm.

Nylund och Stålhane 2:a handssortering.Smärre nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882