PARTI STRYKJÄRN, 7 st, smide och mässing, 1700-1900-tal.

15835. PARTI STRYKJÄRN, 7 st, smide och mässing, 1700-1900-tal.

Varierande former och storlekar.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 778