SKIVSPELARE, Tal och Ton, Svenska Journalen, 1930-tal.

158308. SKIVSPELARE, Tal och Ton, Svenska Journalen, 1930-tal.

Skivspelare i låda. Längd 41 cm, bredd 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 980