BARPALLAR, 4 stycken, målad metall med plåtsits, industridesign.

158240. BARPALLAR, 4 stycken, målad metall med plåtsits, industridesign.

1950/60-tal, höjd 77 cm.

slitage och oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1950/60-tal, höjd 77 cm.

slitage och oxideringar.

Antal besök: 1 094