BORDSLAMPA, keramik, sannolikt Bitossi för Bergboms, Italien, 1900-tal.

158224. BORDSLAMPA, keramik, sannolikt Bitossi för Bergboms, Italien, 1900-tal.

Höjd ca. 46 cm.

Brukslitage. Enstaka smärre nagg/avskav. Plastdel med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 46 cm.

Antal besök: 2 726