Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
ELDTUPP, gjutjärn, Olle Hermansson, Husqvarna, 1960-tal.
158219. ELDTUPP, gjutjärn, Olle Hermansson, Husqvarna, 1960-tal.
Längd 30 cm.
Sedvanligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 30 cm.
Sedvanligt slitage.
Gomér & Andersson Linköping
4 485