PARTI SILVER, 4 delar, bägare, vas samt skålar, 1900-tal.

158131. PARTI SILVER, 4 delar, bägare, vas samt skålar, 1900-tal.

Bägare, GAB, 1945, höjd 10 cm.
Vas, GAB, 1926, diameter 7,5, höjd ca 6,5 cm.
Skål, CGH, 1956, diameter 9,5, höjd ca 4,5 cm.
Skål, Sterling, Mexico, diameter 10, höjd ca 4 cm.
Totalvikt 352 gram.

Bruksslitage, fläckar, vas med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 352 gram.

Antal besök: 644