KIKARE i FODRAL, "Kapten", 1900-tal.

158123. KIKARE i FODRAL, "Kapten", 1900-tal.

Fully coated lens. 7 x 35. No 650364.

Bruks och ytslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och ytslitage. Repor.

Antal besök: 1 222