BÄGARE, silver, Håkan Breckenberg, Växjö, 1762.

158088. BÄGARE, silver, Håkan Breckenberg, Växjö, 1762.

Höjd 9 cm.
Vikt 67 gram.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 cm.
Vikt 67 gram.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 305