Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BENTE BJERREGAARD. Tre (Träd) kronor. Olja på duk. Signerad BBJ.
158087. BENTE BJERREGAARD. Tre (Träd) kronor. Olja på duk. Signerad BBJ.
48x60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
48x60 cm.
Garpenhus Auktioner
1 932