BOK, "Beskrivning öfver Linköpings Län", Wilhelm Tham, L.J. Hjertas Förlag, Stockholm, 1854.

158079. BOK, "Beskrivning öfver Linköpings Län", Wilhelm Tham, L.J. Hjertas Förlag, Stockholm, 1854.

Gulddekorerad rygg.

Ej fullständigt genomgången. Pärm med slitage/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulddekorerad rygg.

Antal besök: 819