Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ANDERS NILSSON (1859-1936). Hästar i solnedgång. Olja på pannå. Signerad A N.
158075. ANDERS NILSSON (1859-1936). Hästar i solnedgång. Olja på pannå. Signerad A N.
30x36 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30x36 cm.
Garpenhus Auktioner
1 141