STOLAR, 4 st, Barockstil, Carl Johansons Möbleringsaffär, Stockholm.

158039. STOLAR, 4 st, Barockstil, Carl Johansons Möbleringsaffär, Stockholm.

Rygghöjd 99 cm
Tidigt 1900-tal.

Bruksslitage, skinnsitsar med hål, repor, 2 stolar med ett av stödbenen av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 99 cm
Tidigt 1900-tal.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 886