DOSOR, 2 st, trä och benarbete, signerad.

158015. DOSOR, 2 st, trä och benarbete, signerad.

Mindre dosa signerad J.J.
Höjd 5 och 6.5 cm.

Yt- och bruksrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre dosa signerad J.J.
Höjd 5 och 6.5 cm.

Antal besök: 631