KERAMIKFÖREMÅL, 3 delar. Bla "Pyrola", Upsala-Ekeby/Gefle.

158003. KERAMIKFÖREMÅL, 3 delar. Bla "Pyrola", Upsala-Ekeby/Gefle.

Skål, diam 12 cm. Saxbo, Stämplad N & K.
Litet krus, höjd 14 cm.
Fat, bredd 41 cm. Stämplad "Pyrola", Upsala-Ekeby/Gefle.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litet krus, höjd 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 041