PARTI TAVLOR (2). Japanska träsnitt. 1900-talets senare del. Signerade.

157982. PARTI TAVLOR (2). Japanska träsnitt. 1900-talets senare del. Signerade.

Båda 9x14 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda 9x14 cm.

Antal besök: 561