AFFISCHER/POSTERS, 4 st, senare delen av 1900-talet.

15796. AFFISCHER/POSTERS, 4 st, senare delen av 1900-talet.

PURPLE ECSTASY. 1967 Wespac Visual/Wing Orchard. Mått inkl ram 91,5 x 63 cm.
LOVE STORY. Photo Hugh Bell, Carola Posters Production AB Stockholm. Mått inkl ram 82 x 62 cm.
MÜNCHEN OS 1972. Foto Longines, 07.71.36, Printed in Germany by Gerber München. Mått inkl ram 85 x 60 cm.
KVINNOPORTRÄTT, 1960/70-tal. Mått inkl ram 82 x 61 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 2 541