VAS samt SKÅL, silver, Bertil R Kempe, Corpus 1972 samt W A Bolin 1938.

157947. VAS samt SKÅL, silver, Bertil R Kempe, Corpus 1972 samt W A Bolin 1938.

Vas med hamrad dekor, Bertil R Kempe, Höjd ca 9 cm.
Skål med kulfötter, W A Bolin, Diameter ca 11 cm.
Totalvikt 183 gram.

Bruksslitage, siffror ristade vid stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 183 gram.

Antal besök: 1 647