ÅKE NOTHBERG. Potatisplockare. Akvarell. Signerad.

157912. ÅKE NOTHBERG. Potatisplockare. Akvarell. Signerad.

18x18,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

18x18,5 cm.

Antal besök: 1 172