ARMBANDSUR, Nivada.

ARMBANDSUR, Nivada.
1578791. ARMBANDSUR, Nivada.

Nivada armbandsur i stål
Manuellt urverk
Boett diameter 35 mm
Nivada wehrmachtswerk, 1576M8737
Stahlboden.

Bruksslitage
Repor och spricka i glas
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
1578791. ARMBANDSUR, Nivada.

Nivada armbandsur i stål
Manuellt urverk
Boett diameter 35 mm
Stahlboden.

Bruksslitage
Repor och spricka i glas

Antal besök: 1 455