RING, 18k vitguld, 10 briljantslipade diamanter, cabochonslipad mittsten, totalt 0,40-0,75ct enl. gravyr, 4,5g.

157859. RING, 18k vitguld, 10 briljantslipade diamanter, cabochonslipad mittsten, totalt 0,40-0,75ct enl. gravyr, 4,5g.

Carmosémodell, stämplad ÖRN, Göteborg, 1969. 16,5 mm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 593