SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-tal, KARMSTOL, rokokostil 1900-tal.

15783. SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-tal, KARMSTOL, rokokostil 1900-tal.

Bordets mått längd 101, bredd 65, höjd 74 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 596