VAS, porslin, Jugend.

157758. VAS, porslin, Jugend.

Orange glasyr, höjd ca 30 cm.

Slitage, glasyrkrackelyrer, smärre glasyrskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
157758. VAS, porslin, Jugend.

Orange glasyr, höjd ca 30 cm.

Antal besök: 949