RAPHAËL ARNAL. Ansikte.

RAPHAËL ARNAL. Ansikte.
1577245. RAPHAËL ARNAL. Ansikte.

Signerad Raphael Arnal, blandteknik på papper 26x22 cm.
Proveniens: Från lägenhet Rue Du Alfred, Paris ca 1970

Proveniens: Anita Lindblom.

Tema

Anita Lindbloms samling

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens: Anita Lindblom.

Tema

Anita Lindbloms samling

Antal besök: 1 556