STOLAR, 1 par, mahogny, nyrokoko.

157716. STOLAR, 1 par, mahogny, nyrokoko.

sent 1800-tal.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sent 1800-tal.

bruksslitage.

Antal besök: 556