SCHATULL, Teak, Stig- bolaget, Malmö samt bestick. Danmark, 1950/60-tal.

157714. SCHATULL, Teak, Stig- bolaget, Malmö samt bestick. Danmark, 1950/60-tal.

Höjd 69 cm, bredd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69 cm, bredd 55 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 748