PLÅTBURKAR, 9st, bl a "Pellerins Margarin", 1900-tal.

157705. PLÅTBURKAR, 9st, bl a "Pellerins Margarin", 1900-tal.

Höjd 10-27 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10-27 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 164