GOLVUR, 1700/1800-tal.

GOLVUR, 1700/1800-tal.
157662. GOLVUR, 1700/1800-tal.

Rödmålat. Räfflad front. Lod och pendel medföljer. Höjd 194 cm.

Slitage och skador, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 715