PENSELVAS, porslin, KIna, 1800-tal.

157573. PENSELVAS, porslin, KIna, 1800-tal.

Dekor med figurscen, kalligrafi, höjd 27 cm, diam 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 747