Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
SNURRFÅTÖLJ, grönt skinn, design Georg Thams.
157547. SNURRFÅTÖLJ, grönt skinn, design Georg Thams.
1960-tal.
slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1960-tal.
slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 789