SNURRFÅTÖLJ, grönt skinn, design Georg Thams.

157547. SNURRFÅTÖLJ, grönt skinn, design Georg Thams.

1960-tal.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960-tal.

slitage.

Antal besök: 2 020