SOFFA, alm med blommig plyschklädsel, 1900-talets mitt.

157529. SOFFA, alm med blommig plyschklädsel, 1900-talets mitt.

längd 171 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 171 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 722