HALSBAND MED HÄNGE, "Daisy" Georg Jensen, förgyllt silver.

157528. HALSBAND MED HÄNGE, "Daisy" Georg Jensen, förgyllt silver.

Hänge i vit emalj i form av prästkrage, diam 30 mm, kedjans längd 50 cm, bruttovikt 11,4 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 929