TAKARMATUR, koppar med detaljer i mässing, 1900-talets förra hälft.

157492. TAKARMATUR, koppar med detaljer i mässing, 1900-talets förra hälft.

Höjd 90 cm.

Bruksslitage, senare el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm.

Bruksslitage, senare el.

Antal besök: 862