MATSALSGRUPP, 9 delar, engelsk stil, 1900-tal.

15746. MATSALSGRUPP, 9 delar, engelsk stil, 1900-tal.

Bestående av bord, 8 st stolar, 2 st iläggsskivor 53 resp 54 cm. Stolar klädda med "Anakreon" av Josef Frank, Firma Svenskt Tenn. Bordets mått; längd 162, bredd 100, höjd 76 cm.

Slitage, repor. Smärre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor. Smärre skada.

Antal besök: 943