STELLAN MÖRNER. "Cirkuspriset är noll", färglitografi, signerad och numrerad 345/350.

157422. STELLAN MÖRNER. "Cirkuspriset är noll", färglitografi, signerad och numrerad 345/350.

35 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Stellan Mörner (1896–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Stellan Mörner (1896–1979)

Antal besök: 1 252