SERVISDELAR, 81 delar, porslin, Karlskrona, 1900-talets första hälft.

157382. SERVISDELAR, 81 delar, porslin, Karlskrona, 1900-talets första hälft.

Mattallrikar, djupa, assietter, uppläggningsfat, soppterrin, kannor, sockerskål och kaffekoppar med fat.

Bruksslitage. Vissa delar med blekt guldrand.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 030