STOL, PALL, GOLVLJUSSTAKE samt SMÖRKÄRNA allmoge. 18/1900-tal.

15735. STOL, PALL, GOLVLJUSSTAKE samt SMÖRKÄRNA allmoge. 18/1900-tal.

Stol med tre ben.
Golvljusstake höjd 82.
Pall höj/sänkbar.
Smörkärna höjd 73 cm.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol med tre ben.
Golvljusstake höjd 82.
Pall höj/sänkbar.
Smörkärna höjd 73 cm.

Slitage. Skador.

Antal besök: 1 950