RESVÄSKA, Samson, Denver, Colorado, USA, tidigt 1900-tal.

157349. RESVÄSKA, Samson, Denver, Colorado, USA, tidigt 1900-tal.

Längd 62, bredd 19, höjd 36 cm.

Slitage, anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, anlupen.

Antal besök: 1 267