Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOL, sk Göteborgsmodell, Alsterbro Möbler, 1900-talets andra hälft.
157307. STOL, sk Göteborgsmodell, Alsterbro Möbler, 1900-talets andra hälft.
Mahogny. Stämplad.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mahogny. Stämplad.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
639