VAS, Arabia och GALLERSKÅL, Herende, porslin, 1900-tal.

157262. VAS, Arabia och GALLERSKÅL, Herende, porslin, 1900-tal.

VAS, Pub 100 år, begränsad upplaga, Roininen, höjd ca 17,5 cm. Gallerskålens diameter ca 19,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 206