BYRÅ, engelsk-stil, 1900 talets andra hälft.

157230. BYRÅ, engelsk-stil, 1900 talets andra hälft.

Fanerad i mahogny. Sex lådor. Två hyllinredda skåp. längd 104, bredd 36, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 585