BYRÅ, sk Hauptstil, 1900-tal.

BYRÅ, sk Hauptstil, 1900-tal.
157225. BYRÅ, sk Hauptstil, 1900-tal.

Fanerad i valnöt, jakaranda m.fl träslag. Stenskiva. Längd 87, bredd 42, höjd 73 cm.

Bruksslitage, skivan sekundär.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 649