BORDSSUR, gustaviansk stil, 1900-tal.

15721. BORDSSUR, gustaviansk stil, 1900-tal.

Dekor av kolonner. Nyckel finns. Höjd ca 36 cm.

Skador. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador. Bruksslitage.

Antal besök: 595