DAVID HOCKNEY. "Serenade" ur The Blue guitar, -76. Färgetsning/akvatint. Signerad. 175/200.

157214. DAVID HOCKNEY. "Serenade" ur The Blue guitar, -76. Färgetsning/akvatint. Signerad. 175/200.

Bladmått: 52x45 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 52x45 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 695