SPEGEL med dekor av lejon samt VÄGGPENDYL, rokokostil. 1900-tal.

15711. SPEGEL med dekor av lejon samt VÄGGPENDYL, rokokostil. 1900-tal.

Spegel, höjd 80 cm.
Pendyl, märkt Fritz Gelhaar, Stockholm, höjd 58 cm.
Nyckel saknas-.

Slitage, retuscher. färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, höjd 80 cm.
Nyckel saknas-.

Antal besök: 1 185