CHIFFONJE, björk/masurbjörk, 1800 tal.

157050. CHIFFONJE, björk/masurbjörk, 1800 tal.

Skuren dekor.
Längd 106 cm, bredd 50 cm, höjd 122 cm.

repor slagmärken.
Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor.

repor slagmärken.
Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 218