VÄGGKONSOL, saltglaserat stengods, föreställande lejonhuvud, 1800/1900-tal.

15704. VÄGGKONSOL, saltglaserat stengods, föreställande lejonhuvud, 1800/1900-tal.

Ring av mässing i lejonets mun.
Djup 20, höjd 25 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Djup 20, höjd 25 cm.

Smärre nagg.

Antal besök: 1 487