FILIP LILJESON. "Hamnen, Motala". Olja på pannå, signerad och daterad 1945.

157011. FILIP LILJESON. "Hamnen, Motala". Olja på pannå, signerad och daterad 1945.

38 x 46 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Oramad.

Antal besök: 3 440