ELIN HÖGLUND. Stilleben med äpplen, olja på duk, signerad samt daterad -37.

15696. ELIN HÖGLUND. Stilleben med äpplen, olja på duk, signerad samt daterad -37.

50 x 50 cm.

Elin Höglund (1914–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 50 cm.

Elin Höglund (1914–2010)

Antal besök: 3 101