MODELLBILAR DINKY, MERCURY, LESNEY,CORGI med flera. Cirka 20 stycken.

156944. MODELLBILAR DINKY, MERCURY, LESNEY,CORGI med flera. Cirka 20 stycken.

Dinky 1:43 . LEGO bensinmack samt vägmärken.

Skador och slitage. Två DINKY med borttagen färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 739